KAHRAMANMARAŞ AFŞİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul ve Kurum Müdürlerimize Yönelik “Yöneticilik Formasyonu Kazandırma” Seminerleri devam ediyor

Okul ve Kurum Müdürlerimize Yönelik “Yöneticilik Formasyonu Kazandırma” Seminerleri devam ediyor

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarda görev yapan bütün okul/kurum müdürlerinin zorunlu olarak katılacağı ilki 6 Ocak 2015 Pazartesi günü başlayan 3 aşamalı Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kurslarının 2. si 6 Nisan 2015 itibariyle başladı. 3. aşama seminer ise ileryen tarihlerde başlayacaktır.

Bu seminerlerin yapılması Milli Eğitim Bakanlığı tarafından istenmiş ve şu ifadelere yer verilmişti: “Eğitim kurumlarına yeni görevlendirilen ve halen okul müdürlüğü görevini sürdüren yöneticilerin yürüttükleri görevlerde başarılı olmaları, vizyoner bakış geliştirebilmeleri, değişim ve gelişmeleri takip edebilmeleri, kişisel ve mesleki gelişmelerini sürdürebilmeleri bakımından, yöneticilik Formasyonu kazandırmak amacıyla mahalli olarak üç aşamalı hizmetiçi eğitim düzenlenecektir.”

Okullarda görev yapan müdürlere, yöneticilik formasyonu kazandırma kursu Afşin Hükümet Konağı Toplantı Salonunda gerçekleşmektedir.

.........

Efsus Turan Mah. Nazım Kaynak Bulvarı Afşin Hükümet Konağı 1. Kat - 0 ( 344) 511 49 76 - 511 69 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.