KAHRAMANMARAŞ AFŞİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Afşin Öğretmenevinde Gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Afşin Öğretmenevinde Gerçekleştirildi.

          2017-2018 Eğitim Öğretim yılı İlçe Milli Eğitim Müdürleri değerlendirme toplantısı Afşin´de yapıldı. Toplantı Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ev sahipliğinde Afşin Öğretmenevi okuma salonunda gerçekleştirildi.

          Toplantıda konuşma yapan Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Emin AKKURT, 2017-2018 eğitim öğretim yılının hazırlıklarının tamamlandığını söyledi. Her ay farklı bir ilçede, ilçe milli eğitim müdürleriyle bir araya geldiklerini ifade eden Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Emin AKKURT “ 2017-2018 eğitim öğretim dönemi yeni başladı. Kahramanmaraş’ımızın ve ilçelerimizin ilçe milli eğitim müdürleriyle bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yapıyoruz. Bugüne kadar yaptığımız hazırlıkları ve almamız gereken tedbirleri değerlendirerek bundan sonra yapacağımız faaliyetlerde fikir alışverişinde bulunuyoruz. Afşin’imizin ev sahipliği yaptığı toplantımızda ilçe mili eğitim müdürlerimizle bir arada olmaktan da mutlu olduğumuz belirtmek istiyorum.”dedi. Kahramanmaraş ve ilçelerinde bulunan okulları en son seviyeye getirmek için çalıştıklarını söyleyerek şöyle devam etti: “ İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak İl ve ilçe genelindeki olularımızın fiziki yapılarını modernize etmek için çalışıyoruz. Kahramanmaraş il genelinde 111 projemiz ve bin 500 dersliğimiz devam ediyor. Bakanlığımızın belirlemiş olduğu 2019 yılı hedeflerinde tekli eğitime, normal eğitime geçilmesine yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki dönemde 500 ile 600 civarında yeni derslik yapmamız gerekiyor. Bu yatırımların hazırlığını yapıyoruz. Performans olarak il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimiz olarak bu hedefe ulaşacağımızı düşünüyoruz” 
        

           Toplantı sonrası İlçe Milli Eğitim Müdürleri yeni hizmete giren öğretmenevini geziler ve yapılan bu hizmete hayranlıklarını dile getirdiler.

15-11-201715-11-2017

Efsus Turan Mah. Nazım Kaynak Bulvarı Afşin Hükümet Konağı 1. Kat - 0 ( 344) 511 49 76 - 511 69 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.