KAHRAMANMARAŞ AFŞİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Büyüktatlı Çok programlı Anadolu Lisesi Öğrencileri Kross Yarışmasında 1. 2. 3. ve 4. olarak ilk dört dereceyi elde etti

Büyüktatlı  Çok programlı Anadolu Lisesi Öğrencileri  Kross Yarışmasında 1. 2. 3.  ve 4. olarak ilk dört dereceyi elde etti

Büyüktatlı  Çok programlı Anadolu Lisesi  kross yarışmasında madalya alan öğrencilerimiz ve takım antrönörü Beden Eğitim Öğretmeni Tuncer ALDEMİR, llçr Milli Eğitim Müdürü Mustafa Mahir TURAN´ı ziyaret ettiler.

12 Şubat  tarihinde Kahramanmaraş´da düzenlenen 12 Şubat Kurtuluş Koşusu´nda Büyüktatlı  Çok programlı Anadolu Lisesi  Beden Eğitimi Öğretmeni Tuncer ALDEMİR´in  kurmuş olduğu bayan atletizm takımı 12 km lik kross yarısmasında 1. 2. 3. ve 4. olarak ilk dört dereceyi elde etmiştir. Büyüktatlı  Çok programlı Anadolu Lisesi ‘ nin bir ay içerisinde almış olduğu iki büyük başarı Afşin´de ses getirerek atletizimin önem kazanmasına katkı sağlamıştır. Yarışmalarda başarı gösteren öğrencilerimizi ve onları çalıştıran öğretmenlerini tebrik ediyoruz. 

...

Efsus Turan Mah. Nazım Kaynak Bulvarı Afşin Hükümet Konağı 1. Kat - 0 ( 344) 511 49 76 - 511 69 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.